Common description

Місто Санто-Домінго-де-Гусман було засновано ясновельможним Губернатором Прикордонних земель Бартоломе Колумбом в 1496 році - це найперший місто Нового Світу.

У 1990 році його колоніальні райони були оголошені ЮНЕСКО "Культурним Надбанням Людства". Сучасний багатолике місто, він береже в своєму стародавньому центрі більше трьохсот пам'ятників колоніальної епохи, дбайливо охороняються, для того щоб відвідуючи ці місця ми могли абстрагуватися від сьогодення і представити себе поряд з Дієго Колумбом, Марією Толедо і їх придворними дамами, або почути історію вождя Енрікильо , "людини гідного і справедливого", яка підписала перший мирний договір у Америці між індіанцями і іспанцями.

Побудований в 1502 році Ніколасом Овандо, колоніальне місто займає найстарішу, центральну частину Санто-Домінго, багату пам'ятниками колоніальної епохи. Прогулюючись по вулиці Лас-Дамас, ви зустрінете на своєму шляху Форт Поклоніння, інакше званий просто Ла-Форталеса (Фортеця). Це - найперша фортеця Нового Світу. Тут же знаходиться Каса-де-Бастідас, інакше - Капітанський палац, і Каса-де-Овандо, відома своїми воротами в готичному стилі епохи королеви Ізабелли, єдиними в світі.

На площі Іспанії виділяється Фортеця Колумба - будинок, де жив Дієго Колумб, син великого першовідкривача. Палац збудований в готичному стилі з елементами арабського зодчества (стиль "мудехар") і стоїть в розкішному обрамленні джунглів, підкреслюючи його красу.

На вулиці Ісабель-ла-Католика розташоване одне з символічних споруд острова - храм Санта Марія ла Менор, присвячений Діві Марії, покровительки Америки, палац Боргелья, величні руїни Сан-Франсиско, Каса-дель-Дуарте і церква Санта Барбара. На вулиці Падре Белліні звертають на себе увагу такі історичні будівлі, як церква Рехіна-Анхелорум, побудована більше 200 років тому, будинок таємничого людини в масці - Каса-дель-Тапао, церква ордена домініканців - Лос-Домінікос, будівля першого університету Америки, Каса -дель-Тостадо, церква Святої Клари (Санта-Клара), Монетний двір - Каса-де-ла-Монеда і інші пам'ятники архітектури. Тут можна смачно пообідати, а трохи пізніше зануритися в святкову атмосферу нічного міста.

Santo Domingo on map

+ 28°C

Save up to 50% on tours! Receive exclusive offers to your email.